Укр Рус

Конкурс українсько-ізраїльських науково-дослідних проєктів

22.01.2022 290 Друк
Конкурс українсько-ізраїльських науково-дослідних проєктів
Коли: 11 січня 2022 – 15 березня 2022

Міністерство освіти і науки України та Міністерство інновацій, науки і технологій Держави Ізраїль оголосили конкурс спільних науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки. 

Брати участь можуть науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ і підприємств.

Заявки приймаються з 11 січня до 15 березня 2022 року. 

Напрямки проєктних пропозицій: 

  1. Прикладна математика (топологічні матеріали; прикладна математика в теорії чисел; криптографія; обчислювальна математика);
  2. Єврейська спадщина (цифрові гуманітарні науки: Єврейсько-українська спадщина та історія).

Керівники та головні учасники проєктів можуть подавати кілька заявок, однак фінансування можна отримати лише за одним проєктом. 

Для участі необхідно підготувати наступні документи:

  • Супровідний лист (1 примірник, на бланку установи-заявника вказати назву спільного проєкту, пріоритетний напрям, ПІБ наукового керівника та перелік додатків). Обов’язково потрібно зазначити, що дослідження по темі проєкту не фінансуються з держбюджету в межах інших конкурсів. Лист кандидати адресують на ім’я заступника Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції О. Шкуратова.
  • Форма заявки учасника (2 примірники, форма заповнюється послідовно українською та англійською мовами в одному файлі).
  • Лист-підтвердження від ізраїльського партнера-керівника проєкту (1 примірник; на бланку установи-партнера текст у довільній формі, необхідно зазначити керівників, а також назву спільного проєкту). Лист кандидати адресують на ім’я керівника установи-заявника.
  • Акт експертизи на відкриту публікацію матеріалів за темою проєкту (1 примірник; експертна комісія установи затверджує висновок, матеріали проєктної пропозиції не повинні містити відомостей, заборонених до відкритого оприлюднення, текст у довільній формі).
  • CV українського та ізраїльського наукових керівників проєкту ( по 1 примірнику; українською та англійською мовами).

Після підготовки документів кандидати мають заповнити Google-анкету, до якої додають заповнену заявку (формат .doc). 

Усі паперові матеріали мають знаходитися в одній підписаній папці, на якій необхідно вказати назву конкурсу й установи-заявника, тему проєкту та ПІБ керівника. Документи можна надіслати поштою (просте відправлення, у разі передачі кур’єром Нової пошти – до скриньки для листувань у холі МОН) або особисто (залишивши у скриньці для листувань) за адресою: Україна, 01601, місто Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, Міністерство освіти і науки України. 

Переможці отримають фінансування на один рік із можливістю продовження на другий. Рішення щодо фінансування на другий рік приймається після розгляду результатів першого року роботи. 

Кожна сторона покриває витрати, пов'язані з перебуванням вчених у партнерській країні (транспортні та добові витрати, проживання, медичне страхування, візова підтримка).

Більш детальну інформацію дивіться на сайті організаторів.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

x
x
Статус користувача