UA Рус

У Південній Кореї роботи-вчителі будуть навчати дітей англійської мови

30 листопада 2023 305 Друк
У Південній Кореї роботи-вчителі будуть навчати дітей англійської мови

Роботи-вчителі будуть протестовані у в п’яти початкових і середніх школах Сеула

Із наступного року в початкових і середніх школах південнокорейської столиці Сеула з'являться роботи-викладачі англійської мови. Про це пише Asianews.

Роботи на базі штучного інтелекту допомагатимуть навчанню англійської мови в п’яти початкових і середніх школах Сеула, починаючи з березня 2024 року

«Управління освіти Сеула запропонувало інноваційні способи покращити освіту англійською мовою в державному секторі», – заявив начальник Сеульського міського відділу освіти Чо Хі Йон під час брифінгу для преси. Він також зазначив, що такі методи було запропоновано, оскільки англійська залишається найпоширенішою мовою у світі.

Підпишіться на email розсилку!

У департаменті освіти Сеула заявили, що впровадження таких роботів у навчальний процес є частиною зусиль з покращення викладання англійської мови в державних школах. На думку влади, роботи-викладачі допоможуть учням набути навичок індивідуального спілкування.

Наприклад, студенти можуть практикувати свої навички розмови, навчаючись замовляти їжу в ресторані, де вони можуть використовувати слова та фрази, які вивчають на уроці. Потім робот зі штучним інтелектом негайно повідомить про використання ними мови.

У березні роботи-викладачі з'являться в п'яти сеульських школах. Вони вестимуть бесіди англійською мовою з учнями віч-на-віч, коригуватимуть їхню вимову і виступатимуть у ролі помічника вчителя.

Якщо експеримент буде успішним, таких «викладачів» англійської запровадять і в інших школах. Крім того, столичний департамент освіти розширюватиме використання голосових чат-ботів у навчанні англійської.

Джерело

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача