UA Рус

Уряд розробив систему, яка полегшить життя школярів, які зараз за кордом

Уряд розробив систему, яка полегшить життя школярів, які зараз за кордом

Через війну багато українських дітей опинилися в інших країнах. Аби дистанційне навчання було можливим та ефективним, уряд створив особливий механізм. 

Про це пише 24 канал. 

Батьки дітей, які виїхали з України через війну, багато скаржилися на те, що їхні діти надто завантажені, адже навчаються на дві країни. Уряд розробив систему, яка полегшить життя школярів та дозволить здобути українську освіту.

Як розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, у кожній області будуть вибрані дистанційні школи. У них запровадять нову форму навчання.

«Учні, які перебувають за кордоном, вивчатимуть український компонент шкільної програми. Він займатиме 6-8 годин на тиждень. Решту предметів вони зможуть опанувати в школах країн, де наразі проживають. Цю частину навчання їм зарахують автоматично», – пояснив прем'єр.

За словами Дениса Шмигаля, зараз за межами держави перебуває близько мільйона українських дітей. Відтак, країна буде робити їм кроки на зустріч та сприятиме їхньому розвитку, аби вони не розривали зв'язок з Батьківщиною та поверталися додому.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача