UA Рус

НМТ-2024: майбутнім випускникам обіцяють змінити вимоги іспиту

09 серпня 2023 3010 Друк
НМТ-2024: майбутнім випускникам обіцяють змінити вимоги іспиту

З 2024 року зміниться структура національного мультипредметного тесту – додадуть ще один предмет. У зв'язку з цим тестування триватиме чотири години з перервою. Про це повідомив заступник міністра освіти Михайло Вінницький.

За його словами, із 260 тис. випускників, які писали НМТ, 20 тис. пройшли тестування за кордоном. Це показник того, що українці, навіть перебуваючи в інших країнах, планують вступати до закладів вищої освіти в Україні.

Міністерство освіти рухається до практики п'яти предметів, яка існує вже у багатьох європейських країнах, зокрема у Польщі. Випускний тест з п'яти предметів можуть запровадити вже у 2025 році (три обов'язкові та два на вибір).

Підпишіться на email розсилку!

"У 2025 році, якщо все буде добре, то випускний тест для випускників 11-го, а незабаром і 12-го класу буде п'ятипредметним: три обов'язкові з двома предметами на вибір. Але не хочу нікого лякати: у 2024 році буде чотири предмети, і ми працюємо над тим, щоб оголосити, що це будуть за предмети і які будуть програми іспитів уже у вересні. Тому що ми розуміємо, що наші абітурієнти готуються протягом року, щоб скласти тест якнайкраще", - запевнив Вінницький.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача