UA Рус

Розпочалася додаткова сесія НМТ-2023

11 липня 2023 733 Друк
Розпочалася додаткова сесія НМТ-2023

11 липня 2023 року стартувала додаткова сесія НМТ-2023, яка триватиме до 24 липня та відбуватиметься як в Україні, так і за кордоном. Про головні правила проведення тестування нагадують в УЦОЯО.

Тестування відбуватиметься у дві зміни:

  • перша – з 10:00,
  • друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США.

Для учасників, які проходитимуть НМТ у США, тестування розпочинатимуть о 18:00 за Києвом, тобто об 11:00 у м. Детройті та о 10:00 в м. Х’юстоні.

Допуск до тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ) розпочнеться за 30 хв і припиниться за 10 хв до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду.

Для допуску до ТЕЦ потрібно пред’явити сертифікат учасника НМТ та оригінал  документа, що посвідчує особу/його цифровий аналог у додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення. 

Підпишіться на email розсилку!

Рекомендовано взяти із собою ручку й за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до ТЕЦ не пред’явить документа, що посвідчує особу,   його / її не допустять до участі в НМТ. 

Рекомендуємо учасникам під час проходження НМТ уважно послухати вступну промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій сервісу для тестування ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу ТЕЦ. 

Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Одразу після натискання “Завершити роботу над тестом” учасники НМТ побачать на моніторі кількість набраних ними тестових балів за правильно виконані завдання тесту з кожного навчального предмета. Тож зможуть зорієнтується в тому, якими є їхні результати для вступу за шкалою 100ー200 балів. Для цього необхідно було скористатися Таблицями переведення тестових балів в оцінку за шкалою 100–200 балів, які раніше затвердило Міністерство освіти і науки України.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача