UA Рус

72% учнів відзначили бажання покращувати свої знання з української мови

22 листопада 2023 350 Друк
 72% учнів відзначили бажання покращувати свої знання з української мови

43% опитаних батьків не задоволені рівнем знань своїх дітей з української мови та української літератури, свідчать результати дослідження Державною службою якості освіти, представленого в середу.

Згідно з результатами дослідження, українська мова є рідною для 94% учителів, 93% батьків і 91% учнів. Водночас зазначено, що 43% батьків не задоволені рівнем знань своїх дітей з української мови та української літератури.

Підпишіться на email розсилку!

Також дослідження засвідчило, що рівень задоволеності батьків забезпеченням функціонування державної мови в закладах освіти зріс на 6% у 2022/2023 навчальному році (93%) порівняно з 2021/2022 навчальним роком (87%).

Крім того, 72% учнів відзначили бажання додатково розвивати або покращувати свої знання з української мови, але лише 32% скористалися такою можливістю.

Моніторингове дослідження закладів загальної середньої освіти щодо використання державної мови учасниками освітнього процесу здійснювали шляхом анкетування. Опитано 30 284 учасників освітнього процесу, з яких 3726 вчителів, 10 558 батьків та 16 тис. учнів.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача