UA Рус

Безкоштовний доступ до освіти для постраждалих від війни дітей: ініціатива Unicorn School

14 червня 2024 251 Друк
Безкоштовний доступ до освіти для постраждалих від війни дітей: ініціатива Unicorn School

В умовах повномасштабної війни більшість українських дітей не можуть навчатися повноцінно та безперервно. Приватна інноваційна школа Unicorn School ініціювала програму: безоплатний доступ до освітньої платформи Edmaps для тисяч українських учнів 1–11 класів. Це дало змогу школярам проходити навчання дистанційно, навіть без інтернету. Проєкт реалізовано за активної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета — допомога учням із Харківської, Запорізької, Одеської та інших областей, де звичні форми навчання стали неможливими. Технологічна допомога необхідна для задоволення першочергових освітніх потреб.

«В умовах російсько-української війни та тотальної нестабільності, коли доступ до освіти стає вкрай важким, такі проєкти відіграють важливу роль у забезпеченні наших дітей якісною освітою. Такі ініціативи дозволяють підтримувати навчальний процес», — наголосив генеральний директор директорату шкільної освіти МОН Ігор Хворостяний.

Підпишіться на email розсилку!

За підтримки МОН Unicorn School відкрила доступ до платформи «Edmaps» для десятків шкіл, забезпечивши приблизно 10 тисяч учнів можливістю завершити навчання. Платформа пропонує повний набір матеріалів для 5–11 класів і доступна цілодобово на різних пристроях, включаючи веб- і мобільні версії.

«Ми розуміємо важливість безперервної освіти, особливо за нинішніх умов. Наша освітня платформа «Edmaps» надає всі необхідні ресурси, щоб діти могли продовжувати навчатися навіть тоді, коли немає інтернету. Ми знаємо, що сьогодні більшість дітей не може відчувати себе в безпечному середовищі, а гейміфікація освітнього процесу дозволяє відірватися від складної реальності та зробити процес навчання цікавим та ефективним», — зазначив директор Unicorn School Володимир Страшко.

Цьогоріч Unicorn School із Edmaps увійшли до складу національної делегації на міжнародній виставці сучасних технологій Viva Technology, де презентували свою освітню платформу та досягнення української EdTech-сфери. Проєкт став важливим кроком у підтримці навчання в Україні та свідчить про значну роль приватних ініціатив у складних умовах.

Дослідження Unicorn School показують, що сучасний ігровий підхід Edmaps і механіки залучення уваги учнів стимулюють бажання вчитися, підвищуючи інтерес до навчання на 61% та успішність на 30% порівняно з традиційними школами.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача