UA Рус

Безпека в закладах освіти на особливому контролі у МВС

25 травня 2023 898 Друк
Безпека в закладах освіти на особливому контролі у МВС

Процес створення безпечних умов перебування та навчання учасників освітнього в закладах освіти перебуває на особливому контролі у МВС. Відомство та поліція докладають значних зусиль для забезпечення охорони, відеоспостереження, «тривожними кнопками» навчальних закладів. ДСНС відповідають за належний стан укриттів цивільного захисту та їх оснащення. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час наради щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року.

Очільник МВС наголосив, що у рамках реалізації Концепції безпеки закладів освіти та Декларації про безпеку шкіл, МВС та НПУ розроблено проєкт спільного з МОН наказу «Про затвердження порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти».

Проєктом передбачено створення алгоритмів дій у разі виникнення загрози для учасників освітнього процесу. Серед іншого, цим наказом пропонується впровадити «паспорт безпеки» закладу освіти.

Підпишіться на email розсилку!

«Зважаючи на те, що Уряд схвалив Концепцію безпеки закладів освіти, ми вже працюємо над її реалізацією. Перш за все, за закладами освіти закріплено відповідального поліцейського та рятувальника. Вони слідкують за безпекою та проводять профілактичні заходи для запобігання правопорушенням серед дітей, попередження нещасних випадків і травмування. Додатково наші фахівці проводять заняття в інтерактивних «класах безпеки», кількість яких ми постійно збільшуємо. Наразі створено та функціонує 584 класи. Крім того, вже понад рік МВС впроваджує пілотний проєкт «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», – зауважив Ігор Клименко.

Очільник МВС наголосив на необхідності вирішення першочергових завдань, зокрема встановлення засобів охорони, стан пожежної безпеки та важливе питання  відсутності власних захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача