UA Рус

Директоркою УЦОЯО призначено Тетяну Вакуленко

27 березня 2023 581 Друк
Директоркою УЦОЯО призначено Тетяну Вакуленко

На черговому засіданні Уряду новою директоркою Українського центру оцінювання якості освіти призначено Тетяну Вакуленко, яка раніше обіймала посаду заступниці директора УЦОЯО. 

Тетяна Вакуленко працює в Українському центрі оцінювання якості освіти з 2010 року. Працювала на посадах провідної фахівчині наукового відділу, начальниці відділу досліджень та аналітики, а з 2018 року обіймала посаду заступниці директора.

Нова очільниця УЦОЯО має ступінь магістра з математики, який здобула у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди, науковий ступінь кандидатки педагогічних наук, вчене звання доцентки. Майже 10 років викладала в закладах загальної середньої та вищої освіти. Авторка численних публікацій з питань міжнародних і вітчизняних освітніх оцінювань.

Підпишіться на email розсилку!

Тетяна Вакуленко також є Національною координаторкою міжнародного дослідження якості освіти PISA, радницею міжнародного моніторингового дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН), співавторкою Стратегії розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року», членкинею Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

Нагороджена відзнаками Міністерства освіти і науки України, прем’єр-міністра України.

 

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача