Укр Рус

Календар-порадник для відновлення внутрішніх ресурсів в учасників освітнього процесу

Календар-порадник для відновлення внутрішніх ресурсів в учасників освітнього процесу

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з ГО «Смарт Освіти» презентували ресурсний календар-порадник для директорів закладів освіти, вчителів та батьків, який наповнений простими щоденними порадами для відновлення емоційного ресурсу організму.

Під час освітнього процесу у всіх його учасників поступово вичерпується внутрішня енергія. Для її поповнення необхідно витратити деякий час, щоб перефокусувати увагу з зовнішніх збудників до стабілізації внутрішнього стану. Допоможе з цим впоратись унікальний календар-порадник, який створений за участі дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз. Кожного дня, починаючи з 7 вересня, буде виходити нова ілюстрація. Всього їх нараховується 52. Побачити ілюстрації можна на сторінці http://www.facebook.com/UNICEFUkraine/

Даний календар створений з метою профілактики вигорання внутрішньої енергії. Не зважаючи на те, що його ілюстрації видаються простими, вони мають багатогранний та глибокий зміст. Щоденні практичні поради направлені на створення підгрунтя для відновлення внутрішньої рівноваги, налагодження контакту із собою, здатності оживляти сприйняття. Кожна ілюстрація має пояснення: для чого вона використовується, і на що впливає.

На розгляд та усвідомлення кожної поради знадобиться не більше 2 хвилин, але цього достатньо для перезавантаження внутрішнього стану. Кожну практику можна використовувати в будь-який час доби, день тижня. З ним можна ознайомити дітей, яких вони будуть навчати турбуватися про себе та уважно відноситись до свого внутрішнього стану.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача