Укр Eng Рус

Радіодиктант національної єдності читатиме Юрій Андрухович

13 жовтня 2021 314 Друк

9 листопада з 10:00 до 11:00 українці будуть писати радіодиктант національної єдності.

Про нововведення в диктанті розповів член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Дмитро Хоркін в ефірі Українського радіо.

Пан Дмитро зауважив, що диктант став дуже популярним: “Радіодиктант національної єдності протягом останніх 2-х років є запитом номер один в українському сегменті Google. Ми обігнали всіх зірок, при тому, що на різних телеканалах зараз транслюють популярні шоу та серіали, які складають досить серйозну конкуренцію”.

Які будуть новинки?

“Новинки цьогоріч плануються дуже цікаві. Передусім ми стаємо шикарним майданчиком для наукових академічних дискусій.

Ми не просто проводимо радіодиктант: тиждень перед ним на початку листопада у нашому радіохабі, колишньому другому павільйоні українського телебачення, ми плануємо провести кілька круглих столів, за участі науковців та Інституту української мови, Інституту мовознавства імені Потебні, Інституту українознавства, у наших вищих навчальних закладах та профільних кафедрах.

При тому, що у нас диктант проходитиме і на Першому каналі Українського радіо і на Радіо "Культура". Телебачення обов’язково підключиться.

Підпишіться на email розсилку!

Деякі найцікавіші дискусії з топовими спікерами ми будемо транслювати в радіоефірі, і радіослухачі зможуть долучитися. Ми акцентуємо на зворотному зв’язку. Зачепимо і політичну тему, зокрема закон про мову і те, як працюють квоти”. 

Писатиме і читатиме текст український культовий письменник Юрій Андрухович. Дивитися це можна на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та інших телеканалах Суспільного, а також на сайті suspilne.media та на ютюб-каналі. Слухати — на Українському радіо та Радіо Культура.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Інші новини

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача