UA Рус

Шостий Міжнародний день освіти відзначатиметься під гаслом «Навчання заради міцного миру»

Шостий Міжнародний день освіти відзначатиметься під гаслом «Навчання заради міцного миру»

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день освіти, створений Організацією Об’єднаних Націй. До цього дня прив'язується актуальна проблема у сфері освіти, яка розглядається протягом року.

Сьогодні 250 мільйонів дітей та молоді не відвідують школу, а 763 мільйони дорослих є неписьменними. Їхнє право на освіту порушується, і це неприпустимо. Настав час трансформувати освіту.

Як підкреслюється в Рекомендації ЮНЕСКО про освіту в інтересах миру, прав людини і сталого розвитку, центральне місце в цих зусиллях посідає освіта. 

Підпишіться на email розсилку!

У Міжнародний день освіти на державному рівні організовуються заходи задля покращення якості та умов освіти, проговорюються самі знання про освіту, транслюються художні та документальні фільми, присвячені освіті.

Його було засновано у 2018 році в Брюсселі на міжнародній конференції, присвяченій проблемам сучасної освіти. Нігерія виступила ініціатором запровадження та 58 держав-членів конференції підтримали її ідею – було прийнято резолюцію на підтримку якісної рівноцінної освіти, доступної для кожної людини незалежно від її соціального стану, національності та статі.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача