Укр Рус

«Треба залишити для дистанційного опанування українськими дітьми за кордоном тільки україноцентричні предмети», - Лілія Гриневич

«Треба залишити для дистанційного опанування українськими дітьми за кордоном тільки україноцентричні предмети», - Лілія Гриневич

Українські школярі, що вимушені були виїздити за кордон в результаті воєнного вторгнення рф, мають навчатися в двох школах: очно за місцем проживання та дистанційно в українському закладі освіти, що призводить до збільшення навантаження на дітей. Міністерство освіти і науки має переглянути умови дистанційного навчання в українських школах аби діти могли опанувати шкільну програму, про що зазначила ексміністерка освіти і науки України Лілія Гриневич під час ефіру «Єдиного марафону».

На думку ексочільниці МОН, українським школярам, які паралельно навчаються в школах за кордоном, треба залишити для дистанційного опанування тільки україноцентричні предмети.

Підпишіться на email розсилку!

«Треба залишити для дистанційного опанування українськими дітьми за кордоном тільки україноцентричні предмети, яких вони не можуть отримати у закордонних школах. Йде мова про українську мову, українську літературу, історію України. Для старшокласників це може бути правознавство, історія України. І це суттєво економитиме життєвий час дитини. І дасть можливості їй опанувати шкільну програму, а потім інтегруватися в українську школу. Поки що це не зроблено Міносвіти, і залишаються ті старі методи навчання, які були до війни. Це може призвести до того, що все більша частина українських дітей за кордоном буде відмовлятися від навчання одночасно в українській освіті, бо їм буде дуже складно опановувати дві програми водночас», - наголосила Лілія Гриневич.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача