UA Рус

У Львові до Дня вчителя нагородили 55 найкращих педагогів

29 вересня 2023 255 Друк
У Львові до Дня вчителя нагородили 55 найкращих педагогів

З нагоди професійного свята сьогодні у Львові нагородили 55 найкращих педагогів. Подяки та премії по вісім тисяч гривень отримали працівники шкільних, дошкільних, позашкільних та мистецьких закладів. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

В мерії розповіли, що подяки та премії по вісім тисяч гривень отримали працівники шкільних, дошкільних, позашкільних та мистецьких закладів.

Підпишіться на email розсилку!

53 педагоги отримали подяки та премії за вагомий внесок розвиток учнівської молоді, а двом директоркам вручили Золотий Герб міста Львова. Однією з них стала Лідія Андрушко, директорка початкової школи «Світанок», яка багатьох років вводить інновації у початкову освіту міста на основі свого досвіду перебування у Канаді та залучається до напрацювання нововведень в освітній галузі Львова.

«Ця нагорода для мене стала великою несподіванкою, але це дуже приємно отримувати таку високу відзнаку. Я багато років працюю в освіті і переконана, що визнання вчителів є дуже важливим і цінним. Сьогодні багато вчителів отримали нагороди і я радію за них. Кожен з нас мав свого улюбленого, особливого вчителя, який вплинув на наші життя, тому ми всі розуміємо, наскільки важливо дякувати педагогам за ці внески», – поділилась враженням Лідія Андрушко.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача