UA Рус

У Львові створили методичний посібник з популяризації науки та гендерно чутливого викладання у STEAM

15 вересня 2023 589 Друк
У Львові створили методичний посібник з популяризації науки та гендерно чутливого викладання у STEAM

Практичний посібник має на меті допомогти освітянам, науковцям і науковцям зі сфери STEAM (Science – наука, Technology – технологія, Engineering – інжиніринг, Arts and Math – мистецтво та математика) у підготовці до публічних виступів. Методичка знаходиться у вільному доступі і містить інформацію про те, як сформувати особистий бренд і комфортно почати популяризаторську роботу, знайти зручні для кожного формати і ресурси для їх втілення.

«Як говорити про науку та себе в ній. Практичні поради з популяризації науки і гендерно чутливого викладання STEAM» створювали експертки з популяризації науки і консультантки з гендерної рівності, соціальної інклюзії та недискримінації в освіті разом із простором популяризації науки і STEAM-освіти Lviv Open Lab. 

Посібник має такі розділи:

  • Гендерночутливе і недискримінаційне викладання STEAM
  • Коли, кому, як і навіщо ми розповідаємо про науку
  • Публічний виступ
  • Відеоконтент в популяризації STEAM
  • Власний бренд

«Ми створювали методичку, аби професіонали у напрямку STEAM навчились цікаво, захопливо і просто розповідати про науку і технології на широкий загал, незалежно від виду діяльності. Насправді в Україні є попит на популяризацію науки і якісний контент, до того ж, неймовірна кількість потужних спеціалісток і спеціалістів, які можуть знайти власний голос, прокачати м’які навички і побачити ширші можливості у своїй кар’єрі», – Анастасія Мартинюк, керівниця Lviv Open Lab.

Завантажити методичку можна безкоштовно за посиланням.

Також на основі методичного посібника учасниці проєкту «Амбасадори і амбасадорки науки» створили серію відеороликів на різні тематики. Відео виходять на Youtube-каналі Lviv Open Lab і в соціальних мережа молодіжного простору Lviv Open Lab.

Довідка:

Проєкт «Амбасадорки та амбасадори науки» реалізовує молодіжний центр Lviv Open Lab із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! у межах проєкту «Трамплін до рівності», що впроваджує UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Швеції.

Підпишіться на email розсилку!

За детальною інформацією:

  • Комунікаційниця молодіжного простору Lviv Open Lab:
  • Марія Шмегировська, +380965843750
  • shmehyrovska.mariia@tvory.net
Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача