UA Рус

Уряд планує підвищити зарплати освітян у 2024 році

18 вересня 2023 1697 Друк
Уряд планує підвищити зарплати освітян у 2024 році

Проєктом державного бюджету на 2024 рік заплановано підвищення заробітних плат вчителям на 10% з 1 січня та на 12% з 1 липня 2024 року. Про це в інтерв’ю «Українським новинам» розповів голова освітнього комітету Верховної Ради України Сергій Бабак.

Він зауважив, що останні півтора року соціальна сфера фінансувалася іноземними донорами, оскільки Україна спрямовує власні кошти здебільшого на оборону та безпеку країни. Водночас іноземним партнерам важко пояснити необхідність підвищення заробітних плат українським освітянам.

Уряд запланував підвищення заробітної плати педагогам вже з 1 січня 2024 року на 10%, а через пів року ще на 12%. Це передбачено у проєкті державного бюджету-2024.

«Це тарифна сітка, вона прив’язана до мінімалки. Збільшується мінімалка – збільшується оклад усіх у тарифній сітці», – пояснив Сергій Бабак.

Підпишіться на email розсилку!

Голова освітнього комітету повідомив, що наразі розглядається декілька різних моделей підвищення виплат громадянам, зокрема, і вчителям.

«Чесно та відверто. Я не можу вам сказати деталі, бо ми домовилися, що поки це не будемо комунікувати, але у нас постійно проходять наради, брейншторми з віце-прем’єром Федоровим і міністром освіти Лісовим щодо зміни підходів до фінансування заробітних плат і їх формування», – зауважив Сергій Бабак.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача