UA Рус

В українських вишах викладатимуть курси про продуктове ІТ від Genesis

13 вересня 2023 551 Друк
В українських вишах викладатимуть курси про продуктове ІТ від Genesis

Всеукраїнські освітні курси «Створення та розвиток IT-продуктів» та «Маркетинг IT-продуктів» викладатимуть в українських університетах, що дозволить майбутнім викладачам інтегрувати їх у свою освітню програму, впроваджувати як окремі дисципліни, частини наявних або як вибіркові.

Як повідомили у МОН, після впровадження проєкту, що відбулося у 2021 році, понад 1000 викладачів із 213 закладів вищої освіти пройшли двотижневе навчання про структуру та методологію курсів у змішаному форматі, склали тестування та отримали сертифікати з відповідною кількістю кредитів ЄКТС.

Зареєструватися на наступну хвилю навчання для викладачів за курсами «Створення та розвиток ІТ-продуктів», «Маркетинг ІТ-продуктів», «Аналітика в продуктовому IT» можна за посиланням.

Як наголосив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, навчання ІТ-технологій в університетах — це важлива інвестиція в молоде покоління. Цифрова грамотність дозволяє студентам розуміти та впливати на сучасний світ, робить їх конкурентоспроможними на ринку праці, допомагає розвивати критичне мислення, творчий підхід та вміння вирішувати складні завдання.

Підпишіться на email розсилку!

Перший всеукраїнський освітній курс «Створення та розвиток IT-продуктів» розробили у 2021 році за ініціативи ІТ-компанії Genesis. Адаптована версія курсу розміщена у вільному доступі на національній платформі цифрової грамотності Дія.Освіта.

У 2023 році до системи Всеукраїнських курсів додався новий курс «Маркетинг ІТ-продуктів», на якому студенти ознайомляться із різними напрямами просування IT-продуктів — Performance Marketing, Brand Marketing та Product Marketing. Своїм практичним досвідом поділилися топспікери Genesis, Мінцифри та EdEra.

Нині триває робота над новим курсом в аналогічному форматі — «Аналітика в продуктовому IT». У довгостроковій перспективі також будуть реалізовані курси з менеджменту, тестування, дизайну, рекрутингу та розроблення програмного забезпечення. Планується, що у наступні п'ять років нові інтерактивні курси пройдуть 100 000 студентів з усієї України.

 

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача