UA Рус

Євгеній Нотевський став рекордсменом за кількістю дипломів про вищу освіту

16 вересня 2023 592 Друк
Євгеній Нотевський став рекордсменом за кількістю дипломів про вищу освіту

18 вересня у Києві зареєструють національний рекорд в номінації «Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту в Україні», пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці очільниці Національного реєстру рекордів України Лани Вєтрової у Facebook.

На рекорд претендує 24-річний Євгеній Нотевський, який на сьогодні серед чоловіків до 25-ти років зміг стати дипломованим спеціалістом, закінчивши навчання аж у 5 вищих навчальних закладах.

З вересня 2016-го року по грудень 2022-го року (трохи більше, ніж за 6 років) Євгеній здобув освіту за фахом економіка, право, магістр менеджменту, магістр державного управління та місцевого самоврядування і магістр харчових технологій. 4 із 5 отриманих дипломів рекордсмена про вищу освіту – із відзнакою. За час навчання був лауреатом іменної академічної стипендії Президента України (2019), Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (2019) та іменної академічної стипендії Верховної Ради України (2020).

Підпишіться на email розсилку!

Нині Євгеній Нотевський є здобувачем третього освітнього рівня (PhD) за спеціальністю «Менеджмент» (ІІ курс) у своїй альма-матер – ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана». Також будучи президентом громадської організації «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ», Євгеній очолює Волонтерський штаб Миколаївської області.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача