UA Рус

Відбувся воркшоп із безпеки дітей (Child Safeguarding Workshop 2024)

22 лютого 2024 305 Друк
Відбувся воркшоп із безпеки дітей (Child Safeguarding Workshop 2024)

У межах меморандуму про взаєморозуміння Міністерства освіти і науки України та представництва Save the Children International в Україні відбулася чергова зустріч Safeguarding Policy Workshop, на якій були представники семи пілотних закладів дошкільної освіти, ключові партнери та консультанти проєкту, а також команда МОН на чолі з заступницею міністра освіти і науки Євгенією Смірновою. 

На заході також була присутня Гюлай Тунчер — голова департаменту гарантування безпеки в Save the Children в Україні. Пані Тунчер разом із Євгенією Смірновою поклали початок плідній роботі в межах воркшопу, висловивши вдячність учасникам проєкту. 

Підпишіться на email розсилку!

Гарантувати безпеку дітей під час освітнього процесу — один із ключових пріоритетів сьогодення. Безпека — багатогранне поняття і залежить від різних чинників, зокрема фізичного, емоційного та соціального комфорту.

Створення safeguarding policy надає можливість мати чіткі рекомендації та процедури реагування в разі жорстокого та зневажливого поводження з дітьми, а також організує безпечне та сприятливе середовище для оптимального зростання та розвитку дошкільнят. 

Проєкт має на меті сформувати надійну систему для забезпечення захисту дошкільнят; установлення мінімальних стандартів, яких повинні дотримуватися всі заклади дошкільної освіти, щоб виконувати обов’язки щодо захисту та сприяння добробуту дітей і їхньої безпеки під час навчання та розвитку; вживання заходів для забезпечення захисту вихованців від насильства. 

Зустріч відбулася для реалізації таких першочергових завдань на порядку денному, як розроблення та поліпшення Політики захисту дітей у сфері розвитку та догляду за дітьми раннього віку (РДДРВ); обговорення ідей задля досягнення спільного розуміння проблем, пов’язаних із безпекою дошкільнят, а також удосконалення політики завдяки найкращим практикам, що враховують доречний контекст. 

Учасниками заходу підготовлено драфт (проміжний документ) політики безпеки з детальними описами механізмів реагування у разі жорстокого та зневажливого ставлення до дітей дошкільного віку, а також визначено подальші кроки реалізації проєкту.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача