UA Рус

Вступні до магістратури: яким буде ЄФВВ?

23 травня 2023 668 Друк
Вступні до магістратури: яким буде ЄФВВ?

Робочі групи при Міністерстві освіти і науки України розробили характеристики предметних тестів єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Предметні тести ЄФВВ міститимуть 140 завдань із вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Вирізняється структура тесту «Облік та фінанси»: 126 завдань із вибором однієї правильної відповіді та 14 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Усі завдання предметних тестів ЄФВВ будуть відповідати програмам, затвердженим Міністерством освіти і науки України.

Нагадуємо: цьогоріч результати ЄФВВ потрібні для вступу до магістратури на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини». Нещодавно ми пояснили, які саме предметні тести ЄФВВ слід вибирати під час реєстрації. Охочим вступати на кілька спеціальностей галузей знань варто пам’ятати, що не можна вибирати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

Підпишіться на email розсилку!

Зараз триває реєстрація для участі у вступних випробуваннях до магістратури ー  в ЄФВВ і в єдиному вступному іспиті (ЄВІ).  Її здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти як за умови особистої присутності вступника, так і  дистанційно.

Заклади вищої освіти розмістили на своїх офіційних вебсайтах електронну(-і) адресу(-и) приймальних комісій, а також номери телефонів, за якими вступники можуть отримати консультацію.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача