UA Рус

Які чинники впливають на повернення українок з дітьми із-за кордону: результати дослідження

28 листопада 2023 428 Друк
Які чинники впливають на повернення українок з дітьми із-за кордону: результати дослідження

За результатами дослідження, що було представлено на Українському жіночому конгресі визначено чинники, які можуть вплинути на повернення українок із-за кордону. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Відповідно до результатів, 50% українок зазначили, що хочуть повернути дітей в українську освітню систему. Водночас якість освіти виявилася однією з основних чинників, на яку жінки з дітьми зважаються у разі повернення в Україну.

28% респонденток стверджують, що на їхнє рішення повернутися в Україну, впливатиме, зокрема, можливість обрати для дітей у школі профільні предмети (профілізація).

У МОН наголосили, що наразі українські школи пропонують 27 профілів навчання, але 72% учнів обирають лише 5 із них — переважно гуманітарного напряму.

­

Підпишіться на email розсилку!

У МОН планують посилити орієнтовність освіти саме на потреби учнів у межах реформ профільної середньої освіти. Відповідно до її концепції учнівство може сформувати власну освітню траєкторію: вибрати те, що насправді цікаво і потрібно для навчання і карʼєри. Водночас заклади освіти повинні формувати як найкращу пропозицію для учнів відповідно до своїх можливостей.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача