UA Рус

Науковців запрошують взяти участь у програмі «З лабораторії на ринок»

25 вересня 2023 275 Друк
Науковців запрошують взяти участь у програмі «З лабораторії на ринок»

Lab2Market UA запрошує дослідників та вчених взяти участь у пілотній програмі «З лабораторії на ринок», яка триватиме з 13 жовтня до 1 грудня 2023 року.

«З лабораторії на ринок» — це адаптована підприємницька програма навчання, створена для допомоги дослідникам, винахідникам і вченим здобути знання для комерціалізації результатів наукових досліджень та виведення їх на ринок.

Навчання проводить ІР офіс у партнерстві з IHUB та МОН. У ньому зможуть узяти участь науковці, дослідники, винахідники та вчені, а також менеджери із трансферу технологій ЗВО та наукові установи. Учасники спільно з менторами і підприємцями об’єднаються в команди, опитають потенційних клієнтів, партнерів та інших зацікавлених осіб, що дасть їм змогу вивчити потреби ринку та дізнатися, як використовувати свої розробки на практиці.

Для участі у проєкті відберуть 10 команд, в якій має бути щонайменше 3 особи, з яких 1 менеджер з трансферу технологій та 1 науковець, винахідник або вчений. Команди мають сформувати опис розробок та за допомогою отриманих знань обрати можливі шляхи комерціалізації своєї розробки та визначити найбільш перспективний (проведення подальших досліджень, ліцензування, запуск стартапу, створення спін-оффу тощо).

Підпишіться на email розсилку!

За результатами програми відбудеться фінальна презентація, де команди представлять план комерціалізації своєї розробки. Буде визначено відповідність продукту ринку та його подальший шлях: проведення подальших досліджень, запуск стартапу або інший шлях комерціалізації, який вони обрали, наприклад, ліцензування.

Зареєструватися для участі необхідно до 29 вересня за посиланням.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача