Укр Рус

Перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів (літкастів) «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі»

18.01.2022 394 Печать
Перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів (літкастів) «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі»
Когда: 17 січня 2022 – 15 марта 2022
Зареєструватись

Київська Мала академія наук спільно з творчою агенцією «Баляндраси» оглошує перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів (літкастів) «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі».

Взявши до уваги сучасні можливості ґаджетів, а також запит аудиторії на аудіоформати, організатори переконані, що проєкт літературних подкастів - це ще й чудова база підготовки до успішного складання ЗНО. Саме тому - читаємо, літкастимо, змагаємося за призові гонорари, а ще допомагаємо зробити підготовку до випускних іспитів цікавою та ефективною.

Амбасадорами конкурсу стали Алла Мазур, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Римма Зюбіна, їх аудіовідгуки про конкурс можна почути на лендингу конкурсу.

До участі в конкурсі літкастів запрошуються як учні, так і дорослі, змагатися за призи можна буде відповідно до віку в одній з категорій: «Учнівський літкаст» або «Експертний літкаст».

Для запису літкастів можна обирати з 85 творів: від затвердженої програми зі ЗНО-2022 до сучукрліту.

Конкурсний літературний подкаст – це аудіозапис у форматі mp3, від 3 до 25 хвилин, де автор подкасту - конкурсант - передає зміст твору, звертає увагу на сюжетні перипетії, особливості художнього стилю, висловлює свою думку щодо обраного твору, фокусується на художніх деталях, пояснює образи, цитує, дає свій читацький відгук. Автор-літкастер може акцентувати увагу на історії написання, описах героїв, конфліктах та критиці твору. Запис літкаста можна здійснити навіть на звичайний телефон.

Всі надіслані літкасти будуть прослухані та оцінені компетентним журі, після чого опубліковані на партнерській платформі для публічного прослуховування. При визначенні переможців враховуватимуться і вподобайки від слухачів.

Призовий фонд «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі» складає 100 тисяч гривень, що будуть розділені порівну з-поміж 10 переможців.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває з 17 січня по 15 березня (включно) 2022 року. Разом із заявкою надсилається конкурсний літкаст.

Мова літкастів – українська.

Повна інформація про конкурс на офіційному сайті за посиланням «Зареєструватись».

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
Опрос
Как вы оцениваете работу Шкарлета С.Н.
Голосовать

Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

x
x
Статус користувача