Укр Рус

Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів

13.01.2022 203 Печать

Академія української преси спільно з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Медійної програми в Україні, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews, оголошують Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів (в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності).

П’ять переможців/переможниць конкурсу отримають дипломи І-го ступеня та авторський гонорар за розробку вправ еквівалентний 130$. Податкові збори, що утримуються з суми: 23,44$ – ЄСВ; 19,18$ – ПДФО; 1,60$ – військовий збір  (фактична сума за договором ЦПХ – 85,78$).

Усі плани-конспекти вправ, що подані на конкурс та відповідають його вимогам, будуть розміщені на тулбоксі з уроками та вправами, а їх автори отримають сертифікати від МОН України та Академії української преси.

Конкурс триває з 11 січня до 15 березня 2022 року.

Результати будуть оголошені до 1 квітня 2022 року на сайті АУП, сторінці у Facebook та надіслані електронною поштою усім учасникам/учасницям  конкурсу.

Кожен/кожна  учасник/учасниця  може надіслати не більше 3 матеріалів.

Для участі у конкурсі переходьте за посиланням "Зареєструватись".

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
Опрос
Как вы оцениваете работу Шкарлета С.Н.
Голосовать

Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

x
x
Статус користувача