Укр Рус

Digital Labs: викладачі соціально-гуманітарних наук зі Східної України

03.11.2021 471 Печать
House of Europe запрошує викладачів соціально-гуманітарних наук зі Східної України до онлайн-лабораторії з експертами з ЄС, Великої Британії та України.
Лабораторія допоможе вирішити виклики у викладанні соціально-гуманітарних наук та посередництва у конфлікті. Ви дізнаєтеся про дієві інструменти, знайдете нові ідеї під час воркшопів і в команді з іншими українськими освітянами розробите та презентуєте ефективне рішення для сучасної освіти. Автори найкращих ідей отримають до 500 євро на професійний розвиток
Хто може взяти участь:
Проактивні освітяни зі Східної України з досвідом роботи понад три роки:
• шкільні вчителі соціально-гуманітарних предметів, які активно беруть участь в освітній реформі та хочуть розробити методологію навчання посередництва у конфлікті;
• директори шкіл, які цікавляться роботою з учнями з постраждалих від конфлікту районів Луганської та Донецької областей;
• спеціалістів в галузі освіти, які працюють над методологіями викладання основ гуманітарного права та посередництва у конфлікті.
Що ви отримаєте:
• Готові методологічні рекомендації, які допоможуть викладати соціально-гуманітарні науки більш ефективно.
• Понад 15 лекцій та воркшопів від представників міністерств освіти, розробників методологій, професорів та викладачів з ЄС, Великої Британії та України.
• 5 годин особистих менторських сесій з експертами, під час яких ви отримаєте персональні поради та погляд зі сторони на методологію, над якою ви працюєте.
• Можливість отримати стипендію до 500 євро на професійний розвиток
Як взяти участь:
• Уважно прочитайте інструкції для учасників конкурсу і заповніть форму на онлайн-платформі
• До заявки додайте резюме, два рекомендаційні листи від роботодавців або експертів у сфері освіти, скан першої сторінки паспорта.

Онлайн-лабораторія триватиме дев’ять днів: з 7 по 15 травня 2022 року. Щоб ви вільно спілкуватися з закордонними експертами, буде запрошено перекладачів.

Кінцевий термін подачі заявок для участі:  16 листопада 2021 о 15:00 за київським часом.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
Опрос
Как вы оцениваете работу Шкарлета С.Н.
Голосовать

Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

x
x
Статус користувача