Укр Рус

Безкоштовний Всеукраїнський форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування» у Вінниці

20.10.2021 73 Печать
Когда: 29 жовтня 2021 – 30 жовтня 2021
Где: Винница вул. Миколи Оводова, 22
Место: креативний простір Artinov
Смотреть на карте
Запрошуємо молодіжних працівників, педагогів та практичних психологів на Всеукраїнський форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування» 
Працюєте з підлітками та молоддю у закладі освіти або в молодіжному центрі? Бажаєте допомогти їм визначитися з майбутньою кар’єрою? Хочете впроваджувати сучасні підходи та інструменти з профорієнтації, які працюють? Реєструйтеся на Всеукраїнський молодіжний форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування».
Міністерство молоді та спорту України, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub організовують Всеукраїнський молодіжний форум «Кар'єра зі школи: вибір і планування». 
Захід для спільноти шкіл, центрів кар’єри та молодіжних центрів відбудеться 29 і 30 жовтня у Вінниці, в креативному просторі Artinov (вул. Миколи Оводова, 22) та транслюватиметься онлайн. 
Партнери заходу: Державна служба зайнятості. 
Тренди майбутнього вимагають змін у підходах до профорієнтації, нових інструментів і практик для свідомого вибору професії та кар’єрного розвитку молоді. 
Запрошуємо педагогів, представників центрів кар'єри ЗПТО та ЗВО, фахівців молодіжних центрів, представників компаній, структурних підрозділів з питань молоді та спорту, освіти та науки, а також громадського сектору з'ясувати, якою має бути профорієнтація майбутнього та як підготуватися до змін. 
На заході учасники та учасниці: 
• дізнаються як допомогти молоді знайти себе в часи невизначеності, спираючись на тренди майбутнього роботи
• почують реальні кейси впровадження практик і проектів із профорієнтації та кар'єрного консультування
• шукатимуть відповіді на виклики майбутнього на світовому кафе «Інновації профорієнтації у школі, професійній освіті та молодіжному центрі»
• візьмуть участь у майстер-класах з ментального здоров’я, інтерактивних форматів роботи і групового коучингу для свідомого вибору професії
• поспілкуються про розбудову спільнот кар’єрних фахівців і фахівчинь.
 
До участі запрошуються фахівці та фахівчині з усіх регіонів України. 
Участь у форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією до 21 жовтня. Кількість учасників обмежена. 
Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/YxazuipUXA6sSTcS9
Організатори відшкодовують витрати за проїзд, харчування та проживання учасників. Відбір учасників відбувається за мотивацією та обґрунтуванням, як плануєте використовувати знання та впроваджувати у своєму закладі та громаді. 
УВАГА: захід відбуватиметься при дотриманні карантинних вимог: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov (останнє оновлення новин від 11 жовтня) 
Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.
Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
Опрос
Как вы оцениваете работу Шкарлета С.Н.
Голосовать

Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

x
x
Статус користувача