Укр Рус

У Чехії готують масове тестування українських школярів

У Чехії готують масове тестування українських школярів

У чеських школах навчаються близько 50 тисяч українських дітей. Міносвіти країни планує запустити масове тестування іноземних школярів на знання чеської мови.

Про це заявив міністр освіти Чехії Мікулаш Бек, повідомляє  ukraina.radio.cz.

Міністерство освіти Чехії організувало дводенну міжнародну конференцію про освіту та інтеграцію українських дітей в ЄС. Експерти з кількох європейських країн сказали, що мають подібні проблеми з освітою дітей-біженців. Одна з основних – недостатня мовна підготовка.

"Суцільне тестування є важливою умовою, щоб ми знали, в якій ситуації перебуваємо. Цілком ясно, що досвід із інтеграцією українських дітей вказує, що ми, на відміну від таких країн, як Німеччина чи Австрія, не були готові надавати навчання чеської мови для іноземців у достатньому масштабі", – зазначив Мікулаш Бек.

Подпишитесь на email рассылку!

Тестування може початися приблизно за два місяці. Урядовець не зазначив, як його проводитимуть і чи буде перевірка знань одночасною в усіх школах. За результатами тестування розроблятимуть заходи для ефективнішого навчання дітей-іноземців.

У другому семестрі викладання чеської мови як іноземної можуть посилити.

Крім мовної підготовки, також обговорювалася надійність даних та інформаційних систем, які дають можливість відстежувати пересування біженців. Дехто з них повертається на батьківщину, інші переселяються до інших країн.

"Деякі країни вже мають доволі надійні системи, які дають можливість детально відстежувати відвідування шкіл українськими дітьми. У деяких країнах, включно з Чехією, такої дієвої інформаційної системи нема" , – сказав чеський міністр.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача