Укр Рус

Добірка корисної літератури для навчання від МОН

07 июля 2023 428 Печать
Добірка корисної літератури для навчання від МОН

Читання книг стимулює розумову діяльність, розширює словниковий запас, покращує пам’ять, допомагає розширити аналітичне мислення, підвищує творчий потенціал. Міністерство освіти і науки пропонує цікаву добірку книг для ефективного навчання.

«7 звичок високоефективних підлітків» - книга є покроковою інструкцією, які звички слід розвивати та запровадити у повсякденне життя, аби досягати бажаної мети. Дружній, графічний та з гумором написаний посібник для сучасних підлітків містить багато історій реальних людей, інфографіку, цікаві шрифти, аркуші для власних нотаток читача, питання для поглибленого вивчення та вправи, які дозволять наблизитися до мети маленькими кроками.

«Наукове мислення» - у книзі науковець розповідає, як саме вчені досліджують світ і чому науковий підхід стане в пригоді всім, незалежно від професій.

«Талант: інструкція з використання» - книга містить 13 інтерв’ю з українцями, які працюють в кіноіндустрії, архітектурі, ІТ, моді, медіа та мистецтві. Їхній досвід може допомогти підліткам зрозуміти, які професії є цікавими та затребуваними, чому слід навчатися, аби досягти успіху.

«Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну» - у книжці розповідається, як працює наш мозок у різних ситуаціях і як можна навчатися в задоволення.

Подпишитесь на email рассылку!

«Чого не вчать у школі» - цікавий посібник для підлітка, який допоможе стати більш самостійним, впевненим, цілеспрямованим, комунікабельним, навчить успішно комунікувати з людьми, розуміти власні емоції, усвідомити цінність життя, вчитися застосувати набуті знання у повсякденному житті.

«Великі ідеї для юних мислителів» - книга допоможе розвинути нестандартне мислення, натренувати мозок у пошуках відповідей на нетрадиційні питання. Вона містить завдання для розвитку власних ідей та можливості для втілення їх у життя.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача