Укр Рус

НМТ-2024: майбутнім випускникам обіцяють змінити вимоги іспиту

09 августа 2023 3039 Печать
НМТ-2024: майбутнім випускникам обіцяють змінити вимоги іспиту

З 2024 року зміниться структура національного мультипредметного тесту – додадуть ще один предмет. У зв'язку з цим тестування триватиме чотири години з перервою. Про це повідомив заступник міністра освіти Михайло Вінницький.

За його словами, із 260 тис. випускників, які писали НМТ, 20 тис. пройшли тестування за кордоном. Це показник того, що українці, навіть перебуваючи в інших країнах, планують вступати до закладів вищої освіти в Україні.

Міністерство освіти рухається до практики п'яти предметів, яка існує вже у багатьох європейських країнах, зокрема у Польщі. Випускний тест з п'яти предметів можуть запровадити вже у 2025 році (три обов'язкові та два на вибір).

Подпишитесь на email рассылку!

"У 2025 році, якщо все буде добре, то випускний тест для випускників 11-го, а незабаром і 12-го класу буде п'ятипредметним: три обов'язкові з двома предметами на вибір. Але не хочу нікого лякати: у 2024 році буде чотири предмети, і ми працюємо над тим, щоб оголосити, що це будуть за предмети і які будуть програми іспитів уже у вересні. Тому що ми розуміємо, що наші абітурієнти готуються протягом року, щоб скласти тест якнайкраще", - запевнив Вінницький.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача