Укр Рус

Результати основної сесії ЄВІ вже в кабінетах вступників

07 июля 2023 544 Печать
Результати основної сесії ЄВІ вже в кабінетах вступників

Відсьогодні учасники основних сесій вступних випробувань до магістратури можуть дізнатися свої результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ), які розміщено в їхніх кабінетах, повідомляє УЦОЯО.

За таблицею переведення тестових балів, яку затвердило Міністерство освіти і науки України (додаток 5), результат переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів. Наголосимо, що для отримання результату з ТЗНК за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно було набрати щонайменше 3 тестових бали, так само і з іноземної мови.

Можна засвідчити, що тестування ЄВІ пройшли успішно. Водночас учасники, які з поважних причин не взяли участі в основній сесії, зможуть це зробити в межах додаткової, якщо вчасно подали відповідну заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти

Зауважимо, що основна сесія магістерських вступних випробувань триватиме до 21 липня. Нині потенційні магістри проходять єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Свої результати (тобто кількість набраних тестових балів за правильно виконані завдання) учасники тестування можуть дізнатися відразу після завершення роботи з тестом ЄФВВ. 

Подпишитесь на email рассылку!

За таблицею переведення тестових балів результат буде переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів. Для отримання результату з ЄФВВ за цією шкалою вступнику необхідно набрати щонайменше 35 тестових балів. Тобто ті учасники, які виконають правильно лише 34 або менше тестових завдання, уважатимуться такими, що не подолали мінімально допустимий поріг, а отже, не отримають результату за шкалою 100–200 балів.

Інформацію про результати основної сесії ЄФВВ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача