Укр Рус

«Мрія» допомагатиме дитині, батькам і вчителям

«Мрія» допомагатиме дитині, батькам і вчителям
Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров прогнозує, що застосунок «Мрія» охопить дуже велику кількість користувачів, бо має великий потенціал.

Про це він заявив під час заходу для медійників "Редколегія. Саміт", повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мрія» - це один із продуктів, у який я дуже вірю. Думаю, що він буде мати аудиторію навіть більшу, ніж «Дія». Не кажіть про це команді, яка займається у нас «Дією» (пожартував - ред). Думаю, що там реально великий потенціал», - сказав Федоров.

Подпишитесь на email рассылку!

За його словами, застосунок дасть доступ до освітнього контенту будь-якій людині. «Мрія» допомагатиме дитині, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в навчальному процесі та поза його межами, вчасно вказуватиме, на що звернути увагу, чому присвятити більше часу. Застосунок міститиме бібліотеку контенту, який потрібен саме цій дитині, інформацію про освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки.

Головна мета проєкту «Мрія» – дати дитині її особистий освітній простір і унікальний алгоритм розвитку, відкрити можливість кожному українцю стати тим, ким він хоче бути.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача