Укр Рус

Онлайн-презентації авторських концепцій посібників для 1 класу

Онлайн-презентації авторських концепцій посібників для 1 класу

З 11 до 15 грудня 2023 року проводитимуться презентації авторських концепцій посібників, поданих на конкурсний відбір посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (1 клас). Запрошуємо педагогічних працівників, учнів та батьків переглянути презентації авторських концепцій цих посібників.

Презентації відбуватимуться на YouTube-каналі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Поставити запитання авторам можна буде на сторінці ДНУ “ІМЗО” у facebook

Представники авторських колективів розкажуть про особливості реалізації навчальної програми за створеним посібником, охарактеризують специфіку й унікальність цього навчального видання.

Подпишитесь на email рассылку!

Презентації авторських концепцій посібників організовано відповідно до пункту 9 розділу IV Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.09.2021 № 1001.

 Графік онлайн-презентацій авторських концепцій посібників, поданих на конкурсний відбір посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (1 клас)

 

 

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача