Укр Рус

Підтримка української освіти від UNITED24

Підтримка української освіти від UNITED24

«Освіта і наука» — один із пріоритетних напрямів діяльності фандрейзингової платформи UNITED24. Розвивати цю сферу надзвичайно важливо, оскільки освіта — фундамент для розвитку людського капіталу, а отже, і сталого розвитку будь-якої держави. За рік існування напряму для розвитку та допомоги українській освіти зібрано понад 5 млн доларів: кошти призначено для відбудови 3 шкіл та облаштування 5 укриттів.

Подпишитесь на email рассылку!


І цю ініціативу активно продовжують підтримувати. Зокрема під час заходу, присвяченому другій річниці UNITED24, також було анонсовано допомогу для розвитку української освіти:

  • Уряд Литви виділив 5 млн євро для побудови укриттів у прифронтових регіонах — це результат ефективної співпраці Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України та підтримки UNITED24.
  • Під час заходу анонсували підсилення збору на відновлення гімназії на Дніпропетровщині. Вдалося залучити додаткові 10 млн грн, завдяки внеску учасниць Євробачення 2024 — аlyona аlyona і Jerry Heil. А також свій внесок 100 тисяч доларів зробили партнери з Help Ukraine Now.

Фандрейзингова платформа UNITED24, об’єднує світ задля допомоги Україні. За два роки своєї діяльності фандрейзингова платформа UNITED24 зібрала $650 млн та залучила до співпраці понад 110 країн світу.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача