Укр Рус

Президент України привітав працівників освіти з професійним святом

Президент України привітав працівників освіти з професійним святом

«Обравши професію педагога, ви взяли на себе велику відповідальність за наше майбутнє. Освітяни завжди серед тих, хто робить нашу країну сучасною, сильною, розвиненою, а українців - гідними, освіченими, відповідальними громадянами. Ваша праця - це не тільки супроводжувати молодь у пізнанні навколишнього світу, здобутті корисних знань, а більше - допомагати розкривати таланти, формувати моральні орієнтири й духовні цінності, обирати життєвий шлях», - зазначив Зеленський. Вітання глави держави оприлюднено на його сайті.

Подпишитесь на email рассылку!

За його словами, високий професіоналізм і невтомний творчий пошук усіх і кожного в освітянській спільноті допомагають виростити непересічні особистості, соціально активних громадян України. Президент переконаний, що своїм прикладом свідомого життя та сумлінної праці освітяни виховали хоробрих, стійких, рішучих, відданих Україні патріотів, які сьогодні відважно захищають свободу держави.

Глава держави подякував педагогам за майстерність у щоденній роботі, самовідданість і незламність у нових воєнних реаліях та побажав міцного здоров'я, натхнення й невичерпної енергії для служіння улюбленій справі та подальших звершень в ім'я України.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опрос
Как вы оцениваете работу Шкарлета С.Н.
Голосовать

Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача