Укр Рус

Стартувало опитування для створення реєстру українських навчальних закладів у світі

Стартувало опитування для створення реєстру українських навчальних закладів у світі
Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців проводить опитування для створення єдиного верифікованого реєстру українських освітніх осередків за кордоном задля кращої комунікації та інформування щодо освітніх проєктів та ініціатив СКВОР СКУ.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила новопризначена голова СКВОР Люба Любчик.

«Шановні освітяни діаспори! Одним із пріоритетних напрямів Світового конгресу українців є підтримка, розвиток, активізація українського освітнього простору у світі, розширення мережі українського шкільництва за кордоном. СКВОР СКУ залишається надійним і постійним партнером у питаннях адвокації інтересів і потреб української освіти у світі», – написала вона.

Подпишитесь на email рассылку!

З метою створення єдиного реєстру українських освітніх осередків за кордоном (дошкільних, шкіл, позашкільних гуртків і культурно-освітніх центрів, студій вищої освіти) пропонується заповнити Google-форму.

Також СКВОР просить долучитися до опитування керівників чи педагогів нових освітніх осередків, створених з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, адже СКВОР СКУ невдовзі розпочне освітній проєкт саме для таких навчальних закладів.

«У цей надскладний для України час гуртуємось, об’єднуємось та спільно діємо! Щиро дякую, дорогі освітяни, за вашу жертовну натхненну працю задля України! Пишаюся кожною і кожним: ви надійно і міцно тримаєте український освітній фронт у країнах вашого проживання, попри виклики сьогодення! Українська школа за кордоном – один із важливих чинників збереження української ідентичності», – наголосила Любчик. 

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача