Укр Рус

В Україні стартувала кампанія #BraveKidsUkraine

В Україні стартувала кампанія #BraveKidsUkraine

Міністерство освіти і науки України та Фонд Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine, мета якої - створити максимально комфортні психологічні умови для перебування дітей в укриттях.

"Щодня найсміливіші й найкрутіші українські діти поспішають до садочків і шкіл, щоб навчатися, розвиватися й спілкуватися. А коли день перериває повітряна тривога, малюки, діти та підлітки йдуть в укриття. І тепер вони круті й в укритті!" - повідомили у Фонді Східна Європа.

У чому її суть? Відомі люди та лідери думок з України та з-за кордону підбадьорюють і наснажують дітей у відеозверненнях. Вони говорять слова підтримки, створюють вправи, завдання, ігри й челенджі. Усе те, що допоможе віднайти внутрішні сили та повернути відчуття стійкості під час повітряної тривоги.

У межах кампанії відомі люди, лідери думок, музиканти, актори та блогери з України та з-за кордону записують короткі відеоролики. Відео містять слова підтримки, побажання, вправи, ігри та цікаві завдання — усе легко повторити, перебуваючи у сховищі. Адже під час повітряної тривоги дітям може бути тривожно, стресово і навіть страшно, а ці ролики допоможуть не нервувати в укриттях.

Одним із перших, хто підтримав кампанію #BraveKidsUkraine, став міністр освіти і науки Оксен Лісовий. У відеозверненні до дітей він наголосив, що боятися — це нормально: і для дорослого, і для дитини. Навіть супергерої часом сумують й почуваються невпевнено.

 

 

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача