Укр Рус

Відбувається фестиваль «Книжкова країна»

Відбувається фестиваль «Книжкова країна»

Фестиваль «Книжкова країна» — великий ярмарок, на якому можна буде поспілкуватися з авторами книжок, узяти участь у майстер-класах та обговореннях експертів, відвідати різні освітні та ігрові зони. Ідеальний день з друзями, родиною або наодинці з улюбленими виданнями!

ЩО ЗАПЛАНОВАНО

 • Книжковий ярмарок

  Працюватиме у першому павільйоні й на головній площі ВДНГ. Тут можна буде ознайомитись з виданнями близько 100 українських видавництв: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», «КСД», «Наш Формат», «Віват», «Ранок» та інших. 

 • Зустрічі з письменниками та професійне спілкування з видавцями

  Публічні читання та обговорення улюблених новинок, майстер-класи, Q/A сесії, лекції й інші активності для найбільш допитливих гостей фестивалю

 • Освітній простір

  Майданчик з освітньою літературою для тих, хто шукає сучасні підручники й посібники, шкільне приладдя, матеріали для творчості й аксесуари для книголюбів. Також у цій зоні проходитимуть майстер-класи та тренінги для дітей, батьків і вчителів. 

 • Простір настільних ігор

  Розважальна зона, де можна буде позмагатися в настілках від українських видавців Geekach, «Ігромаг», Kilogames та інших.

 • Дитячий майданчик

  Простір для найменших гостей фестивалю. Тут проходитимуть квести, тематичні ігри, а також зустрічі з дитячими письменниками. 

 • Благодійний стенд

Гості фестивалю зможуть передати книжки в Міжнародний центр підтримки жінок і дітей «Місто добра» та Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».

У межах масштабного фестивалю «Книжкова країна» відбудуться такі заходи:

Початок та місце заходу: 27 квітня о 18:00, ВДНГ.

Вхід вільний.

 1. Інтерактив про розвивальну літературу для школярів від платформи «Всеукраїнська школа онлайн» та Артура Пройдакова — найкращого педагога України 2021 року. Захід буде відбуватися в павільйоні № 2 (зал «Гра»).
 2. «Як читати з дітьми: лайфхаки усвідомленого читання» — майстер-клас для батьків та дітей від дитячої письменниці Каті Сіль. На цьому заході буде можливість отримати корисні поради та веселі інтерактивні завдання, а також долучитися до розіграшу книжок Каті та подарунків від «Вивчаю не чекаю». Захід буде відбуватись у Павільйоні № 2 (Зал «Пошта»).
Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача