Укр Рус

В ООН 9 роботів обговорювали майбутнє штучного інтелекту

16 июля 2023 395 Печать
В ООН 9 роботів обговорювали майбутнє штучного інтелекту

Технологічне агентство Організації Об’єднаних Націй зібрало групу людиноподібних роботів на пресконференції, запросивши журналістів поставити їм запитання під час події, яка мала розпалити дискусію про майбутнє штучного інтелекту.

Про це пише TechToday.

Серед представлених роботів: Софія, перший посол інновацій роботів Програми розвитку ООН або ПРООН; Грейс, описана як медичний робот; і Дездемона, робот рок-зірка. Роботи Geminoid і Nadine були схожі на своїх творців.

Організатори заявили, що захід під час Глобального саміту AI for Good мав на меті продемонструвати можливості, а також обмеження робототехніки та те, як ці технології можуть допомогти досягненню цілей сталого розвитку ООН. На заході для ЗМІ були представлені компаньйони або творці роботів, а журналісти поставили роботам низку запитань.

І хоча роботи висловлювали рішучі заяви — що роботи можуть бути ефективнішими лідерами, ніж люди, але ні в кого не заберуть роботу чи не влаштують повстання — організатори не уточнили, наскільки відповіді були написані або запрограмовані людьми.

Саміт мав на меті продемонструвати «співпрацю людини та машини», і згідно з їхньою документацією деякі роботи здатні виробляти заздалегідь запрограмовані відповіді. Софія з ПРООН, наприклад, іноді покладається на відповіді, написані групою авторів із Hanson Robotics, як вказано на веб-сайті компанії.

Журналістів попросили говорити повільно й чітко, звертаючись до роботів, і їм повідомили, що затримки у відповідях будуть через підключення до інтернету, а не через самих роботів. Це не запобігло незручним паузам, проблемам зі звуком і деяким непостійним або суперечливим відповідям.

Популярні технологічні продукти, такі як Apple Siri, використовують технологію розпізнавання мовлення, щоб відповідати на відносно прості людські запити вже більше десяти років. Але минулорічний випуск ChatGPT, чат-бота, який добре володіє семантикою та синтаксисом людської мови, викликав всесвітні дебати щодо швидкого розвитку систем штучного інтелекту.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача