Укр Рус

5 геніальних дітей, які мають IQ вищий, ніж у Альберта Ейнштейна

5 геніальних дітей, які мають IQ вищий, ніж у Альберта Ейнштейна

Альберт Ейнштейн – один із найвидатніших і найвпливовіших фізиків усіх часів, відомий завдяки розробці теорії відносності. Вчений – однин із геніїв світу. Хоч він ніколи не проходив тест на IQ, однак, виходячи з його історичних записів, вчені оцінили його бал приблизно в 160.

Тimesofindia поділились історіями 5 вундеркіндів, які мають такий самий або вищий рівень IQ, як Альберт Ейнштейн. Пропонуємо дізнатися більше, хто ці маленькі генії, пише OBOZ.UA

5 геніїв за версією Тimesofindia

Ріші Шів Прасанна

Ріші Шив Прасанна — восьмирічний геній із Бенгалуру, його IQ становить 180. Прасанна вже впорався з кодуванням і навіть став одним із наймолодших сертифікованих Google розробників Android. Нещодавно президент Друпаді Мурму відзначив хлопця на Pradhan Mantri Rashtriya Bal Puraskar 2023 (ініціатива уряду Індії, спрямована на визнання та винагородження виняткових досягнень дітей у різних галузях) за розробку трьох програм для магазину програм Android.

Для маленького генія важливо читати.

"Знання можна отримати, лише прочитавши багато книжок. Коли ви вчитеся, ви отримуєте відповіді на всі запитання, тож не матимете страху перед ними. Якщо ви не читатимете книгу кожні дві години, то наступні чотири години ви будете неграмотним. Я хочу бути вченим у майбутньому та робити внесок у суспільство та країну", — сказав Прасанна.

Юсуф Шах

Юсуф Шах у листопаді 2022 року набрав 162 бали в тесті Mensa IQ (тест інтелекту, який проводить одна з найелітніших установ у світі), що на два бали більше, ніж Альберт Ейнштейн і Стівен Хокінг. Мешканець Муртауна, Лідс в Західному Йоркширі в Англії, Шах мав успіхи в математиці з раннього дитинства. У майбутньому він прагне навчатися в Кембриджському чи Оксфордському університетах.

Барнабі Суінберн

Барнабі Суінберн — хлопчик із Бристоля, Англія, який склав тест на IQ у 12 років і в той час був визнаний одним із найрозумніших дітей у світі. Він отримав 162 бали. Відомо, що хлопець захоплюється математикою, хімією та біржею, а в майбутньому планує стати програмістом. У вільний час займається спортом.

Адхара Перес

Адхара Перес, уродженка Мехіко, у 8 років потрапила в заголовки газет через те, що вона отримала 162 бали IQ.

У віці 3 років у Перес діагностували синдром Аспергера, який є частиною спектру аутизму. Оскільки через розлад їй важко спілкуватися з іншими, учні в школі знущалися над нею. Потім Перес впала в "дуже глибоку" депресію, за словами її матері, не бажаючи більше ходити до школи.

Її мама знала про незвичайну кмітливість доньки, тому вона змінила навчальний план доньки та віддала її на терапію. Невдовзі у дівчинки виявили дуже високий рівень IQ.

Анала Біверс

Анала Біверс у віці 4 років стала однією з наймолодших членів товариства Mensa. Дівчинка з Нового Орлеана, штат Луїзіана, набрала більше 145 балів у стандартизованому тесті IQ. Відомо, що маленький геній могла ідентифікувати та вказувати літери алфавіту віком до 10 місяців, читати цифри англійською та іспанською мовами до 18 місяців, а також повторювати кожен штат США та його столицю до 5 років.

Подпишитесь на email рассылку!

 

 

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача