Укр Рус

За Трампа голосують люди без освіти, - професор Айзенберг

За Трампа голосують люди без освіти, - професор Айзенберг

За словами професора Нью-Йоркського університету Ігоря Айзенберга, менше ніж 50% населення Сполучених Штатів Америки має освіту вище шкільної

Про це він сказав в етері Еспресо.

"Виборча база Трампа - це передусім люди без освіти. Навіть, якщо ми подивимось, хто за нього голосував, коли він став президентом у 2016 році, то ми побачимо, що більшість - це люди, які не мають освіти вище середньої, але це не означає, що вони закінчили школу. У США в школу ходити обов'язково, тобто не може бути дітей, які поза освітою, у батьків є право навчати дітей вдома, але вони мають отримати на це дозвіл. Закінчувати школу не обов'язково, тобто, якщо дитина не може скласти екзамени, отримує незадовільні оцінки, вона може отримати довідку, що курс школи прослуханий, але не закінчений", - пояснює професор Нью-Йоркського університету.

За його словами, менше ніж 50% населення Сполучених Штатів Америки має освіту вище шкільної: "У США є зниження попиту на вищу освіту. Усі університети переживають момент, коли першокурсників вступає до вишів менше, ніж кілька років тому". 

Подпишитесь на email рассылку!

Айзенберг додав, що виборці республіканців - це населення маленьких містечок, де й освіта не дуже потрібна для працевлаштування. 

Президент США Джо Байден і його оточення пропонували зробити освіту більш привабливою шляхом списання боргів за навчання: "Освіта ж дуже дорога в Америці, це теж треба брати до уваги. Деякі люди не йдуть учитися у виші, або навіть у дворічні коледжі, бо це дорого і немає грошей за це платити. Вони бояться брати кредити, бо їх потім потрібно сплачувати. Байден намагався списати борги, не всім, але більшості студентів, щоб заохотити інших людей навчатися".

Проте республіканці оскаржили це рішення адміністрації в судах і виграли: "Вони перш за все зацікавлені, щоб зберігати свою ось цю виборчу базу".

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача