Укр Рус

Потенційні учасники НМТ створили понад 257 тисяч персональних кабінетів

08 апреля 2024 281 Печать
Потенційні учасники НМТ створили понад 257 тисяч персональних кабінетів

Від початку реєстрації понад 270 тисяч осіб уже скористалися спеціальним сервісом на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Понад 257 тисяч із них надіслали внесену в реєстраційну форму інформацію та копії документів на обробку до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Станом на 8 квітня, бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах, які буде створено в Україні, виявили 238 099 осіб, а за кордоном ー 19 465 осіб. Вибираючи предмет додаткового блоку НМТ, вступники віддають перевагу іноземним мовам (110 964 особи) та біології (49 746 осіб). 47 982 особи виявили бажання складати четвертим предметом географію, 38 806 осіб ー українську літературу, 6906 осіб ーфізику, 3160 осіб ー хімію.

На сьогодні 241 897 осіб вже отримали повідомлення про успішну реєстрацію й можливість сформувати сертифікат НМТ 2024 року.

Подпишитесь на email рассылку!

За результатами оброблення реєстраційних документів понад п’ять тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетів повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації та/або копій документів. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше, але не пізніше ніж 15 квітня.

Нагадаємо: щоб успішно зареєструватися, вступнику / вступниці потрібно створити персональний кабінет. Це можна зробити за допомоги застосунку «Дія» або шляхом самостійного заповнення форми в реєстраційному сервісі.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача