Укр Рус

1000 англомовних книг безоплатно: Future Perfect та Librarius презентують добірку бестселерів

1000 англомовних книг безоплатно: Future Perfect та Librarius презентують добірку бестселерів

Мовна програма Future Perfect, створена за підтримки МОН, МКІП і Мінцифри, та книжковий застосунок Librarius презентували проєкт Futulib — добірку з понад 1000 безплатних англомовних книг різних жанрів.

До проєкту увійшли твори Герберта Веллса, детективи Агати Крісті, класика діалектики у працях Платона та кількасот інших відомих творів із 14 літературних жанрів. Книги можна обирати за рівнем володіння мовою — від початкового до просунутого, завантажувати та читати із застосунку Librarius.

«У світі, де англійська є мовою міжнародної комунікації, її знання дає доступ до нових можливостей і саморозвитку. Опитування про володіння іноземними мовами показало, що українці найкраще опанували навички читання. Тому Future Perfect пропонує зручні та доступні інструменти для покращення англійської саме через сильну сторону — читання в оригіналі», — зазначає Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.

Подпишитесь на email рассылку!

Також доступ до бібліотеки FutuLib зберігається навіть під час блекауту — книги можна завантажувати та повертатись до читання офлайн. Переходьте та обирайте за покликанням.

«У момент, коли критично важливо не просто не спинятися, а рухатися далі, ключ до подальшого розвитку культури, економіки, суспільства загалом — освічена нація. Ключ до актуальних, якісних знань, до того, щоб бути на одній хвилі з усім світом — власне, володіння іноземними мовами. Для всіх, хто досі вагається, не знає, як підступитися до покращення (чи підтримки) рівня своєї англійської, Librarius дає можливість робити це цікаво, легко й без зайвих зусиль. Вибирайте книжки на свій смак, діліться цитатами з друзями, читайте перед сном, у потязі чи на обідній перерві, а ми допоможемо», — додає Антон Мартинов, засновник застосунку Librarius.

Проєкт реалізується в межах мовної програми Future Perfect, що втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача