Укр Рус

Українські школярі здобули 12 медалей на Міжнародному конкурсі «INFOMATRIX – 2024»

Українські школярі здобули 12 медалей на Міжнародному конкурсі «INFOMATRIX – 2024»

Із 31 травня по 3 червня у Бухаресті (Румунія) відбувся світовий фінал Міжнародного конкурсу комп'ютерних проєктів «INFOMATRIX – 2024». Команда України блискуче виступила, здобувши 12 медалей: 1 платинову, 6 срібних і 5 бронзових.

Україну представляли 18 учнів з Житомира, Києва, Одеси, Харкова та Чернігова, які презентували 12 проєктів. Цьогоріч конкурс зібрав 280 школярів та студентів з 17 країн світу, які змагалися у п'яти номінаціях: програмування, комп'ютерне мистецтво, апаратне управління, короткометражний фільм та хакатон.

Особливо варто відзначити Олександра Тимошенка та Макара Бурея з Чернігова, які здобули платинову медаль за розробку «Частотний аналізатор спектру "ЧАС"». Срібні медалі отримали учні з Харкова та Києва за проєкти в галузях медицини, освіти та оптимізації алгоритмів.

Подпишитесь на email рассылку!

Команду України очолював Іван Аврелович Ігнат, директор Чернівецької гімназії № 6. Підготовку координували представники національного Оргкомітету та члени Infomatrix Club Ukraine.

Україна є постійним учасником INFOMATRIX із 2009 року. Відбір фіналістів та організацію участі команди традиційно проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, офіційний партнер INFOMATRIX в Україні.

Успіх наших школярів на міжнародній арені підтверджує високий рівень української ІТ-освіти та талант молодого покоління. Ці досягнення — результат плідної співпраці учнів, вчителів та організаторів, які готують майбутніх лідерів технологічного світу.

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача