Укр Рус

Європейські архітектори презентували проєкти для збереження української культурної спадщини - МКІП

Європейські архітектори презентували проєкти для збереження української культурної спадщини - МКІП
У рамках проєкту «UREHERIT: Архітектори для спадщини в Україні: відтворення ідентичності та пам’яті» презентували перші проєкти для збереження української культурної спадщини.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«14 травня у Стокгольмі відбувся семінар в рамках проєкту «UREHERIT: Архітектори для спадщини в Україні: відтворення ідентичності та пам’яті». Це вперше такий широкий міжнародний консорціум архітектурних організацій об’єднав зусилля для збереження української спадщини та культури», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до проєкту залучили 11 фахових організацій із дев’яти країн Європи.

Подпишитесь на email рассылку!

«Сьогодні зібрались люди, які небайдужі до української культурної спадщини, фахівці, які готові працювати в інтересах нашої країни. Прошу вас і надалі залишатися такими ж активними в пошуку нових форм та самовдосконаленні. Держава готова чути всі ефективні рішення. Ми завжди готові разом визначати проблематику на місцях, в кожному конкретному випадку, й спільно шукати її розв’язання. Нехай результати роботи цього проєкту будуть максимально практичними», – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час онлайн-звернення до учасників семінару.

«UREHERIT: Архітектори для спадщини в Україні: відтворення ідентичності та пам’яті» – це трирічний міжнародний європейський культурний проєкт для розвитку компетенції щодо охорони спадщини, відновлення культурно значущих планів і проєктів та розширення можливостей місцевих громад як інструменту для побудови нової, демократичної та сталої України. Проєкт ініційований Асоціацією архітекторів Литви. Він співфінансується програмою Європейського Союзу «Креативна Європа».

Опубліковано:
Освітній портал op.ua
Автором статьи не является редакция сайта, поэтому все его источники относятся к автору самой статьи
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Інші новини

Показать больше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показать больше

Подпишитесь на email рассылку!

Получайте актуальную информацию об образовании в Украине и за рубежом

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача