Укр Рус

9 листопада відбудеться Радіодиктант національної гідності 

06 жовтня 2022 262 Друк
9 листопада відбудеться Радіодиктант національної гідності 

Не зважаючи на воєнну агресію з боку сусідньої країни, 9 листопада 2022 року, в День української писемності та мови, відбудеться Радіодиктант національної гідності. Найбільший український флешмоб стартує об 11:00 за київським часом. Доєднатися до заходу зможуть мільйони українців по всьому світу.

«Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності.  Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас", — зауважив член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо та телебачення Дмитро Хоркін.

Авторкою цьогорічного тексту для Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Підпишіться на email розсилку!

Дмитро Хорків запрошує всіх українців доєднатися до заходу, який наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном. 

Координаторкою проєкту «Радіодиктант національної єдності» стала виконавча продюсерка Українського Радіо Юлія Шелудько. Вона зазначила, що у Суспільного Мовлення є команди в усіх регіонах: радіо, телебачення і діджитал, які також приєднуються до нашого осіннього флешмобу.  З декількома регіонами створюються телемости, щоб передати атмосферу єднання і з різних областей, і з різних локацій.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Опитування
Як ви оцінюєте роботу Шкарлета С.М.
Голосувати

Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача