UA Рус

9 жовтня розпочнеться пілотний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти

30 вересня 2023 646 Друк
9 жовтня розпочнеться пілотний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти

З 9 до 31 жовтня 2023 року в Україні пройде пілотний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти (ЗЗМЯПО-2024), який проведуть Український та регіональні центри оцінювання якості освіти.

Перелік закладів освіти – учасників визначено відповідно до наказу МОН від 26.09.2023 № 1154 «Про проведення пілотного етапу третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти у 2023 році».

Підпишіться на email розсилку!

Метою пілотного етапу моніторингу є апробування напрацьованих фахівцями Українського центру когнітивних (тести) і контекстних (анкети) інструментів для оцінювання рівня сформованості природничо-наукової компетентності випускників початкової школи у зв’язку з різноманітними чинниками шкільного та позашкільного середовища, а також відпрацювання процедур тестування й анкетування безпосередньо в закладах освіти. 

В УЦОЯО повідомили, що основний етап третього циклу ЗЗМЯПО буде проведено навесні 2024 року. Завдяки проведеному цьогоріч пілотуванню випускникам початкової школи в межах адміністрування основного етапу буде запропоновано пройти тестування з трьох галузей: читання, математики та природничо-наукових дисциплін, а отже, нарешті моніторингом буде охоплено всі три галузі, які вважають ключовими.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача