UA Рус

МОН та ДК «Укроборонпром» підписали Меморандум про партнерство та співпрацю

25 травня 2023 609 Друк
МОН та ДК «Укроборонпром» підписали Меморандум про партнерство та співпрацю

Міністерство освіти і науки України та Державний концерн «Укроборонпром» уклали Меморандум про партнерство та співпрацю, що стане важливим кроком для укріплення оборонно-промислового комплексу в умовах воєнного стану та курсу на посилення обороноздатності держави.

Відповідно до умов Меморандуму студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти зможуть проходити виробничу та переддипломну практику в «Укроборонпромі». Це популяризує професії оборонного сектору, а в довгостроковій перспективі — забезпечить омолодження колективів й осучаснення виробництва.

Як наголосив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв, що державний оборонно-промисловий комплекс потребує залучення прогресивної молоді, їхніх ідей та нового бачення, оскільки ця сфера може і має стати драйвером розвитку економіки України.

Також планують розробити дуальні освітні програми: підготовка спеціалістів згідно з потребами підприємств сприяє подальшому працевлаштуванню в оборонно-промисловому комплексі.

Підпишіться на email розсилку!

«Українська молодь сьогодні має безліч крутих ідей та бажання розвиватися в оборонній сфері. І наше завдання – допомогти їм це зробити у найбільш ефективний спосіб: реалізувати себе, свої ідеї та заразом зробити внесок у перемогу», — зазначив Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

Наразі «Укроборонпром» співпрацює з 75 навчальними закладами. А з початку 2023 року на підприємствах проходять практику орієнтовно 700 студентів.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача