UA Рус

Всесвітня продовольча програма збільшує підтримку для реалізації програми шкільного харчування

16 листопада 2023 151 Друк
Всесвітня продовольча програма збільшує підтримку для реалізації програми шкільного харчування

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП ООН) підписала договори з 11 областями щодо підтримки щоденних шкільних обідів для понад 60 000 дітей у 420 школах країни.

Минулого навчального року МОН та ВПП підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для реалізації програми шкільного харчування, в межах якого здійснено підтримку для приготування їжі для 12 000 дітей у 58 школах Київської області.

Упродовж 2023–2024 навчального року ВПП фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1–4 класів у школах Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей.

Області для реалізації підтримки обирали на підставі низки критеріїв, зокрема рівня продовольчої безпеки, а також кількості внутрішньо переміщених осіб.

Підпишіться на email розсилку!

«В умовах війни для нас, дорослих, критично важливо піклуватися про добробут дітей. І щоденний поживний обід у школі — один зі способів підтримати учнівство. Ми вдячні Всесвітній продовольчій програмі за системну підтримку українських дітей і вагомий внесок в їхнє здорове майбутнє», — наголосив заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача