UA Рус

Вступна кампанія – 2023: у МОН готові як до ЗНО, так і до НМТ

Вступна кампанія – 2023: у МОН готові як до ЗНО, так і до НМТ

Проєкт умов вступу до закладів вищої освіти наступного року оприлюднено для обговорення, робота над пропозиціями, які надійшли, почнеться з нового року, після цього – презентують готовий документ. Про це заявив перший заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко під час брифінгу. Він додав, що у МОН готові як до ЗНО, так і до мультитесту.

“Умови вступу до закладів вищої освіти зараз проходять громадські обговорення. Вони розміщені на сайті Міністерства. Ми маємо багато звернень від зацікавленої спільноти, які ми будемо опрацьовувати протягом першого тижня нового року. І будем потім презентувати дані умови вступу”, – сказав Вітренко.

Заступник міністра наголосив, що усе “в більшості” залежить від Верховної Ради. Наразі на розгляді в Парламенті перебуває 3 законопроєкти, які стосуються вступу 2023. Після ухвалення остаточного рішення на законодавчому рівні, МОН буде готове його реалізувати.

Підпишіться на email розсилку!

“Але міністерство готується до будь-якого сценарію, і проведення ЗНО, і до проведення національного мультипредметного тесту”, – зазначив він.

Як зауважив Андрій Вітренко, у тих правилах прийому, що запропоновані для громадського обговорення, передбачено використання  ЗНО 21-го року і результати національного мультипредметного тесту 22-го року. Оптимальним на його думку варіантом є той, котрий запропонував Кабмін, коли вносив до ВР свій законопроєкт. І найкращий той варіант, який наразі перебуває на громадському обговорені.

 

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача