UA Рус

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі» у МОН нагородили психологів та соціальних педагогів

21 травня 2019 809 Друк
За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі» у МОН нагородили психологів та соціальних педагогів

21 травня 2019 року в актовій залі Міністерства освіти і науки України відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти

Привітав учасників зібрання Перший заступник Міністра Павло Хобзей, який наголосив, що сучасна освіта неможлива без психологічного супроводу та звернув увагу на вчителя, на якому тримається вся освітня реформа.

Багато теплих слів до учасників конференції було сказано Юрієм Завалевським, в.о. директора ДНУ «Інституту інноваційних технологій і змісту освіти», який подякував за таку нелегку, але вкрай важливу працю практичного психолога та соціального педагога.

Ольга Флярковська, кандидат педагогічних наук, начальник відділу ДНУ «Інституту інноваційних технологій і змісту освіти», обговорила питання сучасного стану психологічної служби в України, її проблеми та перспективи розвитку.

Віталій Панок, доктор психологічних наук, професор, директор Українського науково-методичного центру  практичної психології і соціальної роботи НАПН України, привітав колег з Днем психолога, що нещодавно минув та у своїй промові звернув увагу на те, що у цій сфері працюють найбільш віддані люди, які багато роблять для піднесення психологічної служби до того рівня, що вона заслуговує. А проведений конкурс заслуговує на те, щоб його згадали у всіх ЗМІ.

У роботі наукового зібрання також взяли участь Лариса Самсонова, керівник експертної групи з питань інклюзивної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН України та Ніна Березіна, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та психологічного супроводу.

Церемонія нагородження переможців відбулася за участю Першого заступника Міністра Павла Хобзея та Юрія Завалевського, в.о. директора ДНУ «Інституту інноваційних технологій і змісту освіти».

На конкурс було подано 55 авторських програм, які оцінювало компетентне журі у складі науковців, практичних психологів, соціальних педагогів і представників громадських організацій.

Наказом Міністерства освіти і науки від 26.04.2019 №593 затверджено рейтинговий список переможців цього престижного змагання професіоналів.

 

Серед практичних психологів:

 

І місце  присуджено авторському колективу у складі Головко Вікторії Анатоліївни,  завідувачки Центру практичної психології і соціальної роботи та Коршун Юлії Анатоліївні, практичному психологу Центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області.

ІІ місце належить Грабчак Наталії Миколаївні, практичному психологу комунального закладу «Чечельницька середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Чечельницького району Вінницької області».

На ІІІ місці – Садова Інна Вікторівна, практичний психолог Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області.

 

Серед соціальних педагогів до трійки лідерів увійшли:

 

І місце – Олексин Оксана Ігорівна, соціальний педагог Довговойнилівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Верхнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області.

ІІ місце у Константинової Лесі Миколаївни, соціального педагога Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області.

ІІІ місце посіла Міщенко Надія Миколаївна, соціальний педагог Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

 

Продовжила науково-практичну конференцію Олена Черниш, практичний психолог, керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада», яка наголосила, що кожна робота, подана на конкурс, цікава та заслуговує на увагу.

Приємною новиною для переможців стало, що подані ними на конкурс програми отримали гриф Міністерства освіти і науки України.

Вікторія Головко, завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради Донецької області, презентувала авторську психологічну програму «Літня профілактична школа «Час обирати», що присвячена профілактиці шкідливих звичок у підлітків.

Оксана Олексин, соціальний педагог Довговойнилівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Верхнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області, акцентувала увагу на безпечній поведінці дитини в Інтернеті.

Цікавою та насиченю була доповідь Інни Садової, практичного психолога Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області, на тему «Психологічний театр як інтерактивний метод профілактики відхилень в особистісному розвитку та поведінці учнів».

Катерина Бояршинова, практичний психолог Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, президент громадської організації «Незалежна асоціація психологів», звернула увагу на те, що проведений конкурс виявив талановитих, творчих, сміливих учасників, що є гарним прикладом для послідовників такої важливої роботи – навчити дитину жити у гармонії з собою та оточуючим світом.

Всі учасники Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» нагороджені Подяками ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» керівників.

Завершилась науково-практична конференція яскравим виступом зразкового художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю “Намистечко” та гурту “Рожаниця”.

Фото: Інститут модернізації змісту освіти

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача